Poznaj nas

Cześć! Cieszymy się bardzo, że do nas trafiłaś/-eś. Mamy nadzieję, że poczujesz się tu dobrze i zechcesz zostać z nami na dłużej.czyli Sandra

29- latka z zamiłowaniem obserwująca rozwój swojej córki, spełniająca się w macierzyństwie i dążąca uparcie do spełnienia swoich marzeń. Uwielbia gorącą kawę, dobrą książkę i zapach trawy. Próbuje swoich sił w amatorskiej fotografii starając się poszerzać swoją wiedzę i wykonywać coraz lepsze zdjęcia. Interesuje ją grafika komputerowa i w tym kierunku również stara się dokształcać. Od czterech lat przystosowuje się do życia w Niemczech i wydaje jej się, że zaczyna się tu czuć jak w domu.
czyli Lidia

To właśnie wokół niej wszystko się kręci. Cudowna 6- latka uwielbiająca "Krainę Lodu", Kucyki Ponny i jednorożce. Niezwykle wrażliwa i uczuciowa dziewczynka, która jednak potrafi też zdecydowanie postawić na swoim. Codziennie wywraca swoim rodzicom świat do góry nogami. To nasz mały świat w sieci. Pasja mamy, pamiątka dla córki, historia naszej rodziny [aktualnie] na emigracji. Będziemy się razem śmiać i płakać, zadziwiać, radzić sobie. Pokażę Ci też wspaniałe zdjęcia (no może tutaj troszkę sobie dodaję, ale w końcu dla każdej mamy zdjęcie jej dziecka jest najcudowniejsze na świecie), na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.
Ale może przejdźmy do konkretów, opowiem Ci co tu się w ogóle dzieje.

Dziewczynka - to kategoria zarezerwowana dla Lidii. Znajdziesz tu głównie zabawy, zabawki, gry, inspiracje prezentowe, wszystko co związane z dzieciństwem. Powiem Ci co nam zajmuje czas, co się sprawdza w wychowywaniu dziecka, a co kompletnie odpada. Porozmawiamy też trochę o przedszkolu i dziecięcej modzie.

Moim zdaniem - tutaj podzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa, życia w rodzinie i nie tylko. Czasem po prostu napiszę to, co mi w głowie siedzi.

Kobiecym okiem - to kategoria zarezerwowana dla mamy. Tutaj opowiem Ci troszkę o sobie, czasem prześmiewczo, z dystansem, a czasem śmiertelnie poważnie. Będzie o kosmetykach, ubraniach i wszystkim bez czego kobieta nie może żyć.

Czytelnia - to miejsce na recenzje posiadanych przez nas książek dla dzieci. Średnio raz w tygodniu pojawia się w tej kategorii nowy wpis.

Kuchnia - kilka pomysłów na smaczne ciasto, ciasteczko, babeczkę (bo to mama lubi robić w kuchni najbardziej), ale również na szybki obiad.

Do pobrania - kategoria, tak jak i hobby w postaci tworzenia grafik powstało z miłości do oszczędzania (kiedy policzyłam ile będą mnie kosztować np. wszystkie plakaty jakie chciałabym kupić do domu okazało się, że zbankrutuję). Co jakiś czas w zależności od poziomu mojej weny twórczej i kofeiny w organizmie będą się tu pojawiać darmowe plakaty i inne grafiki, które możesz pobrać, drukować i korzystać do woli (na użytek domowy).


zBLOGowani.pl
INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170