WSPÓŁPRACA


Jest mi bardzo miło, że wśród gąszczu blogów dostrzegłeś również nasz mały świat. Skoro już tu trafiłeś oznacza to, że widzisz w tym blogu potencjał i rozważasz podjęcie z nami współpracy. Zobaczmy co mogę dla Ciebie zrobić:

- publikacja tekstów sponsorowanych,
- recenzje Twoich produktów,
-zdjęcia produktowe,
- lokowanie produktu (np. na zdjęciach - blog, Facebook, Instagram),
- konkurs dla naszych fanów,
- pełna kampania na rzecz Twojej firmy.

To tylko zarys tego, co możemy razem zdziałać. Jestem otwarta na Twoje propozycje. Jeśli masz swój pomysł na naszą współpracę - napisz: mommyandmrsl@gmail.com

*Jeżeli w ramach współpracy zechcesz wysłać mi produkty swojej firmy, informuję, że mieszkamy w Niemczech. W związku z tym współpraca będzie obejmować wysyłkę produktów do Niemiec. Możesz również skontaktować się ze mną w sprawie najbliższego wyjazdu do Polski.


Blog w mediach społecznościowych:

Facebook - 2876fanów
Instagram - 1545 obserwujących

Jesteśmy również na Twitterze oraz w Google+.
Pierwsze kroki udało nam się również postawić na YouTube.


Rekomendacje współpracy:

Współpraca z firmą Printu.pl

"Od samego początku nasza współpraca z Sandrą układała się bardzo dobrze i kontynuujemy ją do tej pory. Profesjonalne podchodzi ona do każdego tematu, ma wiele ciekawych pomysłów i wywiązuje się na czas ze zobowiązań."


Współpraca z marką Lilu

"Przepiękne ujęcia, i wspaniałe opisy, jesteśmy baaaardzo zadowoleni z współpracy!"

Wybrane marki, z którymi współpracowaliśmy:

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170