List do Mikołaja do wydrukowania


Czy wszystkie dzieci napisały już i wysłały swoje listy do Świętego Mikołaja? A czy wszyscy rodzice rozpoczęli już sezon na temperowanie dziecięcych humorków słowami "Uważaj, bo Mikołaj wszystko widzi"? Przyznam szczerze, że kiedyś się z tego śmiałam, a teraz sama to robię. No cóż, każdy sposób jest dobry, prawda?

Lidia ma swoje prezenty wybrane już od jakiegoś czasu, niezmiennie króluje Elsa (tata powiedział, że jeśli mała dostanie grającą Elsę z mikrofonem to się wyprowadzi) i Play-Doh, ale w jej życzeniach znalazł się też laptop (nie taki dorosły, chociaż pewnie oszalałaby, gdyby taki dostała), domek dla lalek, czy zabawki z ulubionymi ostatnio Maszą i Niedźwiedziem. Jako że jesteśmy już w połowie listopada i święta zbliżają się wielkimi susami najwyższy czas na przelanie tych życzeń na papier i poinformowanie o nich Mikołaja, żeby czasem nie zapomniał o nas.

Z tej okazji przygotowałam szablon listu, na który możemy przykleić, narysować, lub po prostu napisać życzenia dziecka. Dzielę się nim dzisiaj z Wami, żeby i Wasze dzieci mogły z niego skorzystać. List jest w wersjach dla dziewczynek i chłopców, a każdą z nich rozdzieliłam na dwie dodatkowe wersje. Pierwsza to proste przesłanie i trochę więcej miejsca na radosną twórczość malucha, a druga jest troszkę dłuższa i z miejscem na odręczne napisanie swoich świątecznych próśb. 

Wybierajcie i drukujcie! I pamiętajcie - bądźcie grzeczni, bo Mikołaj wszystko widzi!

DLA DZIEWCZYNEK:DLA CHŁOPCÓW:Acha! Nie zapomnijcie udostępnić tego posta, a jeśli chcecie, podzielcie się w komentarzach pracami Waszych maluchów. Możecie też pokazać je na Facebooku albo Instagramie i oznaczyć nas, bo z chęcią obejrzymy Wasze dzieła.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170