Prezenty dla czterolatki - urodzinowa wishlista Lidii


Zostały już tylko trzy tygodnie do czwarty urodzin Lidii. To dla nas wyjątkowe urodziny. W tym roku coraz lepiej idzie nam porozumiewanie się, a więc Lidia sama podrzuca mi pomysły na swój urodzinowy tort (oczywiście rządzi Elsa) i wyraźnie daje nam znać jakie prezenty chciałaby dostać. Bardzo fajnie będzie w końcu podarować jej coś, co wiem, a nie tylko domyślam się, że mała chce.
Nie planujemy w tym roku imprezy urodzinowej. Oczywiście będzie tort, dmuchanie i śpiewanie sto lat, ale tylko w naszym małym gronie. W zamian za to mamy w planach zabranie małej na basen, salę zabaw, czy do zoo - wszystko w zależności od pogody i wyboru Lidii.

Co roku robię dla Was zestawienia inspiracji prezentowych. Zazwyczaj były one przygotowane w oparciu o to, co mi się wydaje dobrym pomysłem dla dziecka w danym wieku, lub co znamy i polecamy. Tym razem stworzyłyśmy taki wpis razem z Lidią i dzisiaj przedstawiamy Wam JEJ pomysły na prezent dla czterolatki. Może i Wam podpowiedzą, o czym może marzyć dziewczynka w tym wieku.

Ogon syreny
Tak, dobrze widzicie. Moje dziecko jest syreną, biedną syreną w dodatku, bo nie posiada ogona. I prosi mnie o niego już od kilku miesięcy. Szczerze mówiąc miałam spory problem ze znalezieniem takiego ogona w Niemczech. Trafiłam na niego w końcu na e-baju za jakąś śmieszną kwotę, więc przypuszczam, że jego jakość też będzie śmieszna. Ale może jako prezent dodatkowy się nada. Dla zainteresowanych ogony znalazłam tu.
W Polsce możecie znaleźć tutaj, jednak to rozmiary dla starszych dzieci.

Deskorolka

Ale koniecznie taka z motywem z Krainy Lodu, chociaż przypuszczam, że Kucykami Pony, czy Myszką Minnie również by nie pogardziła. Niestety nie znalazłam w Niemczech takich deskorolek, natomiast są dostępne na Allegro (tu).

Rolki / Wrotki


W języku Lidii - buty z kołami. Zastanawiałam się mocno, czy jest sens kupować jej je w październiku, ale z drugiej strony jednak skłaniamy się ku nim chyba najbardziej ze wszystkich prezentów. W Polsce znalazłam je tu, a w Niemczech tu.

Lakier do paznokci
Jak każda mała kobietka Lidia musi mieć od czasu do czasu pomalowane paznokcie. A ja niestety nie podchodzę do tego bardzo chętnie, gdyż zwykłe lakiery do paznokci po prostu niszczą delikatną płytkę dziecięcego pazurka. Nie wspominając już o tym jak okropnie wygląda jak zaczynają się zdrapywać. Znalazłam więc specjalne lakiery dla dzieci - nieszkodliwe i zmywane wodą z mydłem.
Kupicie: PL - tu, DE - tu.

Ptaszek Little Live Pets


Zabawka dla dziecka, które chce mieć zwierzątko, ale wg rodziców jeszcze nie czas na to. Ptaszek śpiewa, kiedy się go głaska, mówi, powtarza słowa po dziecku. Oczywiście zauważone przez Lidkę w reklamie, ale sama myślę, że to fajna sprawa. Ptaszki można też kupić bez klatki.
Kupicie: PL - tu, DE - tu.

Glibbi


Kolorowy proszek, który zmienia wodę w żelkową masę. Zestaw zawiera też proszek, który rozpuszcza Glibbi. Zastanawiam się, czy Lidia rzeczywiście byłaby tym aż tak zachwycona, gdyby miała wejść do wanny pełnej kolorowej glutów.
Kupicie: PL - tu, DE - tu.

Strój superbohatera


Dziewczynka może wcale nie chcieć być tylko księżniczką. Równie dobrze może być superbohaterem, albo księżniczką - superbohaterem. Tak też się złożyło, że mała zażyczyła sobie taki strój, dokładnie taki jak ten w H&M. Myślę jednak, że więcej zabawy będziemy miały tworząc podobny strój same.

Play Doh Dentysta

Lidia uwielbia Play Doh, mogłaby się bawić nim godzinami. Dlatego wiem, że ciastolina zawsze będzie u niej trafionym prezentem, jakikolwiek zestaw by dostała. Jednak tym razem wymyśliła sobie dentystę.
Kupicie: PL - tu, DE - tu.


Jak widzicie wybór mamy więc dość spory, a z dnia na dzień przybywa kolejnych zachciewajek. Tak jak wspomniałam wyżej zdecydujemy się raczej na wrotki, a jeśli nie uda nam się ich kupić pomyślimy o ptaszku. 

A Wasze dzieci jakie mają urodzinowe życzenia? A może już myślą o Mikołaju? Bo Lidka intensywnie się już za nim rozgląda.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170