Stworzone dla młodych


Lato nas w tym roku nie rozpieszcza. Z czystym sercem mogę powiedzieć, że jest okropnie. Rzeczywiście, zdarzały się upalne dni, jednak było ich tak mało, że policzyłabym chyba na palcach jednej ręki. Bywają też dni ciepłe, lecz te podchodzą mi bardziej pod wiosenną niż letnią pogodę. Zdecydowanie więcej mieliśmy deszczu. Gdzie to lato? Co to za lato? Sukienki na ramiączkach, cienkie zwiewne bluzeczki i stroje kąpielowe leżą w szafie nieużywane. Nowe sandały założone może dwa razy. Za to w ciągłym obiegu są kurtki, długie rękawy i kalosze. Basen miał swoją premierę i od tej pory leży biedny zwinięty coraz ciaśniej w łazience. D. chce go schować, ja wciąż mam nadzieję.
Powoli zaczynam wpadać w depresję. Dobrze, że czasem jeszcze wyjdzie słońce i chociaż rozjaśni nam to 13 stopni za oknem (to tylko średnia, bo bywa 11, albo też szalone 15!). To już jesień. Chociaż wróć, jakie już. Lata po prostu w tym roku nie było.


Jest jeden plus chłodniejszej pogody. W końcu mogłam Wam pokazać nasze nowości od Dzianinowe, które długo czekały na swoje miejsce na blogu, bo kiedy już temperatura sprzyjała wyjściu w takim stroju na dwór, niestety pogoda musiała dorzucić swoje trzy grosze w postaci deszczu.
Głowni bohaterowie dzisiejszego outfitu to uniwersalna bluza z nurek zamszu z frędzlami i czapka truckerka. Lidia jest aktualnie bardziej zakochana w swojej kolorowej czapce z koniem, ale zdarza się, że ma humor na czarno białą truckerkę. Dzięki materiałowi, z którego zrobiona jest bluza jest ona miękka w dotyku i przyjemna do noszenia, a przy okazji nie za ciepła i nie za cienka. Idealna na te chłodniejsze "letnie" dni. 
Polecam Wam zajrzeć do Dzianinowe i przejrzeć ich kolekcję. To polska, rodzinna marka tworząca własnoręcznie ubrania z wysokiej jakości polskich tkanin. Znajdziecie u nich bardzo fajne ubranka dla swoich maluchów, czy to kolorowych, czy bardziej stonowanych, zarówno na cieplejsze, jak i chłodniejsze dni.
Lidia ma na sobie:

bluza i czapka - Dzianinowe by J&A
Aktualnie mają wyprzedaż! Bluza tu, czapka tu.
leginsy - H&M
buty - Adidas (Deichmann)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170