Metryczka dla dziewczynki i chłopca - do pobrania


Jakiś czas temu dostałam wiadomość od jednej Was, czy robię metryczki. Powiem Wam, że myślałam o tym już jakiś czas temu, ale nie wiedziałam jak to rozwiązać, żeby taką metryczkę można było edytować. Poszperałam jednak troszkę tu i ówdzie i okazało się, że wcale nie jest to takie trudne.
W związku z tym stworzyłam dla Was dwie metryczki - jedną dla dziewczynki, drugą dla chłopca. Metryczki są do pobrania w formacie .pdf, więc do ich otwarcia i edycji będziecie potrzebować programu Adobe Acrobat Reader. Dodatkowo będą Wam potrzebne dwie czcionki, których użyłam w projektach: Amatic SC i Better Together --> instrukcję jak zainstalować czcionkę znajdziecie np. tu. Kiedy już wszystko macie zainstalowane wystarczy otworzyć plik, wpisać dane Waszych dzieci, zapisać i plik jest gotowy do druku. 
Jeśli chodzi o rozmieszczenie tekstu możecie w gotowe pola wpisywać co chcecie, tak, że miejsce urodzenia może znajdować się dla przykładu w miejscu daty, albo możecie w jego miejsce wpisać cokolwiek Wam się tylko podoba (warto zwrócić na to uwagę zwłaszcza, przy dłuższej nazwie miejscowości, która może się nie zmieścić w proponowane przeze mnie pole).
Aby pobrać metryczkę gotową do edycji wystarczy kliknąć w obrazek, który Was interesuje:Dajcie znać, jak podobają Wam się metryczki, a jeśli użyjecie ich w pokojach swoich maluchów śmiało, chwalcie się nimi na Waszym Facebook-u lub Instagramie i oznaczajcie nas, żebyśmy mogły je zobaczyć.

*Powyższe grafiki zostają udostępnione jedynie na użytek prywatny. Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie ich w celach komercyjnych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170