Dzień Taty z PrintuBardzo mało mamy wspólnych zdjęć. Zazwyczaj to ja je robię, a tata nie zawsze chętnie "pcha" się przed obiektyw. Tym sposobem większość zdjęć jest zdominowana przez Lidkę. Tak samo z naszymi fotoksiążkami od Printu. A właściwie - jej fotoksiążkami. Ja jeszcze siebie gdzieś tam znajdę, ale bardzo mało w nich taty, więc troszkę go w ten sposób poszkodowałyśmy. Z tego powodu oraz idąc tropem tego, że wspomnienia to najcenniejszy prezent, z okazji zbliżającego się Dnia Taty postanowiłyśmy z Lidką przygotować coś zupełnie innego, fotoksiążkę poświęconą im - tacie i Lidzi. Zebrałam wszystkie ich wspólne zdjęcia z trzech lat i ułożyłam je w jedną książkę. Wybrałam do tego jeden ze specjalnie przeznaczonych na Dzień Taty szablonów, dzięki któremu fotoksiążka nie jest zwykłym albumem ze zdjęciami, ale jakby dużą, rozbudowaną kartką z życzeniami.

Jak poprzednim razem (i poprzednim, i jeszcze poprzednim) zespół Printu nie zawiódł naszego zaufania i stanął na wysokości zadania. W naszej fotoksiążce znalazły miejsce zarówno zdjęcia z telefonu, starych aparatów i lustrzanki. Wszystkie wydrukowane równie pięknie. Dodatkowo zamieściłyśmy dwie prace Lidki - jedna to wykonany przez nią samodzielnie napis "tata", a druga to miłosne wyznanie córki do ojca.

Zobaczcie sami jak wyszło!

Razem z Printu przygotowaliśmy dla Was 


na fotoksiążki
(nie dotyczy instabooków i formatu 19x13)

Jeśli zdecydujecie się na taki prezent dla Waszego taty Printu gwarantuje dostawę na Dzień Taty dla zamówień do 13.06.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170