CzuCzu - Fantastyczne gry logiczne


CzuCzu kochamy miłością wielką niezmiennie od kilku lat. Za każdym razem zachwycają nas jakością wykonania swoich produktów i wzorami. Mamy już przeróżne ich produkty - puzzle, zagadki, domino, zestawy do rysowania z suchościeralnymi pisakami i wciąż nam się nie nudzą. Ostatnio w nasze ręce wpadła nowość - Fantastyczne gry logiczne. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak 'stare' zagadki, ale takie nie są. Tym razem rozwiązujemy zagadki dorysowując, kolorując, zakreślając, łącząc. Innymi słowy główka pracuje i rączka pracuje. I takie zagadki zdecydowanie najbardziej przemawiają do Lidki, która uwielbia rysować.
Podobnie jak zagadki te gry również spięte są śrubą, dzięki której nie latają po całym domu . Wszystko zostaje w jednym miejscu, a dzięki niewielkim rozmiarom można je zabrać ze sobą dosłownie wszędzie.
Oprócz wspomnianego już wcześniej łączenia elementów, kolorowania, i dorysowania znajdziemy tu też pisanie liczb i cyfr, liczenie, labirynty, szukanie różnic na obrazkach, ale też dużo ciekawostek. Gry mogłabym określić mianem podróżniczych, bo dzięki zawartym w nich ciekawostkom dowiadujemy się przeróżnych rzeczy o innych krajach. Dla przykładu dowiemy się, że Francja słynie z pysznych serów, hot dogi to przekąska amerykańska, największy diabelski młyn znajduje się w Singapurze, Afryka jest najcieplejszym z kontynentów, Dziobaki mieszkają w Australii i wiele wiele innych. 
Tyle różnorodnych gier i zabaw (aż 120 stron!) oraz ciekawych informacji o świecie w tak niewielkim formacie. Każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie.
Krótko mówiąc, jak zwykle CzuCzu zrobiło u nas furorę, ostatnio mała sięga po karty codziennie i przychodzi, żeby czytać jej polecenia, po czym sama lub z mamą rozwiązuje zagadki, albo po prostu koloruje.


Nasze gry przeznaczone są dla dzieci w wieku 3+, ale CzuCzu posiada takie gry również dla dzieci starszych. 
Lubicie CzuCzu tak jak my? Koniecznie dajcie znać w komentarzu jakie zestawy Wy macie!

Gry możecie kupić na stronie CzuCzu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170