19/52 i 20/52 (2016)


Tak jest. Prawie na śmierć zapomniałam o wrzuceniu zdjęć z naszego projektu. Ale ostatnio zapominam właściwie o wszystkim, więc wybaczcie! Nadrabiam już szybciutko zaległości i przedstawiam Wam kolejne dwa zdjęcia.

19/52
TATA


Ostatnio Lidia zamiast rysowania zdecydowanie wybiera pisanie. Niektóre literki potrafi napisać sama, resztę powtarza po nas. Śmieję się przez łzy, że koniec końców moje dziecko będzie się ze mną porozumiewać w ten sposób.

20/52
DMUCHAWIEC


Plan był taki: ktoś dmucha, ja cykam fotkę i wychodzi super. Wyszło tak, że D. dmuchał za szybko i za mocno, Lidka wkładała mi buźkę w kadr, a wiatr akurat nie chciał dmuchać. Ale zdjęcie mimo wszystko mi się podoba.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170