Wiosna, cieplejszy wieje wiatr...


Wiosna, wiosna! Ach, doczekaliśmy się w końcu! Co prawda od czasu do czasu wciąż zawiewa chłodem, ale to już powoli to, już cieplej, już wiosna!
Słońce smaży.
Pszczoły atakują, gdy podejdziesz za blisko naruszając spokój ich pracy (widzicie to białe drzewko na zdjęciach? brrrr, chyba kilka uli tam siedziało!)
Pyłki już powoli zaczynają latać sobie w koło, razem z kurzem zbieranym przez wiatr. A ja zaczynam kichać, prychać i płakać (ale to jeszcze nic, to dopiero początek).
Zazielenia się trawa, a drzewa wypuszczają pąki.
I co najważniejsze! Nie trzeba ubierać na siebie tony ciężkich ubrań, czapek i szalików.

Dzisiaj mam dla Was kilka zdjęć z naszego wiosennego spacerku. Jak widzicie było super ciepło i super słonecznie.
Żyć nie umierać!

Bluza Lidki z tej stylizacji to Kidsmuse. Uwielbiam ten wzór i rozpaczam strasznie, że nie było już sukienek kiedy się obudziłam. Teraz myślę też, że mogłam wybrać większy rozmiar, bo przy wyciąganiu rączek doś mocno podciągają się rękawki i wystaje mały brzuszek.

Ostatnimi czasy w trakcie spacerów towarzyszą nam przeróżne sprzęty, czy zabawki, które oczywiście pod koniec spaceru noszę ja. Często jest to na moje nieszczęście całe naręcze miśków i lalek, którym przecież trzeba pokazać świat, ale tym razem ograniczyłyśmy się do hulajnogi (którą również niosłam już po połowie spaceru). Jeśli jesteście jej ciekawi to zapraszam Was do tego posta. Bardzo fajna alternatywa dla popularnej hulajnogi Mini Micro.

Lidia ma na sobie:

Bluza - Kidsmuse
Spódnica - Reserved 
Trampki, opaska - H&M

Hulajnoga - Cogio Kids Italy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170