Mój pomysł na prezent dla niemowlaka - body z nadrukiem


Prawie miesiąc temu miałam przyjemność poznać córeczkę mojej przyjaciółki. Jak zwykle na taką wizytę wypada się odpowiednio przygotować. Osobiście należę do osób, które wolą zapytać o potrzebny lub wymarzony prezent, niż podarować coś co będzie zupełnie nietrafione lub niepotrzebne. Dlatego już dużo wcześniej ustaliłyśmy z Agą, co by chciała dostać.
Padło na pampersy. Ostatnio się dowiedziałam, że nie jest to najlepszy prezent, ponieważ młoda mama jest nimi zasypana, ale kompletnie się z tym nie zgadzam. Ja na przykład cieszyłam się z pampersów (jakby nie patrząc idą jak woda, a swoje kosztują) i to samo wybrała ode mnie Aga. 
Jednak oprócz pampersów chciałam podarować jej i maleństwu coś jeszcze. I tak więc na dodatkowy prezent dla maleństwa wybrałam body.
Body jednak nie byle jakie. 

Sama jestem mamą, więc wiem, że jakość i rodzaj materiału z jakiego są zrobione ubranka dla maluszków ma duże znaczenie. Musi to być materiał przepuszczający powietrze, miękki, wygodny. Dobrze by było, gdyby miały też w sobie to coś. Dlatego też padło na body z nadrukiem od LullaLu
Lubię, kiedy coś jest robione ręcznie. Widzę wtedy serce włożone w każdy produkt i zawsze cieszę się, kiedy mogę podarować komuś coś wyjątkowego. Nadruk na body, o których mowa został wykonany ręcznie, tak samo jak na pozostałych produktach firmy. Dodatkowym atutem jest fakt, że nadruk taki możecie zaprojektować sami, dzięki czemu powstanie bardzo fajny personalizowany prezent dla maleństwa.

Nie musicie się też martwić o zapakowanie prezentu, bo przychodzi do was już spakowany w elegancką białą tubę z kokardką. Jedyne co musicie zrobić, to zanieść maleństwu.
Co myślicie o takim prezencie dla malucha?

Body - LullaLu 
Kocyk ze zdjęć - Lilu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170