12/52 i 13/52 (2016)


W poprzednim tygodniu zabrakło na blogu zdjęcia z Projektu 52. Wszystko przez wyjazd do Polski, Święta, ogólnie rzecz biorąc mały urlop, który postanowiliśmy sobie zrobić. Nie zapomniałam jednak o aparacie i dzisiaj mam dla Was nie jedno, ale dwa zdjęcia - zaległe i aktualne. I tak się złożyło, że oba zrobione podczas pobytu w Polsce.

12/52
W PODRÓŻY
Wizję tego zdjęcia miałam zupełnie inną, ale biorąc pod uwagę porę wyjazdu, okropną podróż  i zmęczenie odłożyłam pomysł na inny moment (w końcu jeszcze kilka razy w tym roku będziemy podróżować). Cyknęliśmy więc fotkę zaraz po przejechaniu granicy. Podróż była koszmarna. Wyobraźcie sobie te tłumy ciągnące do Polski przed samymi Świętami. Myśleliśmy naiwnie, że jadąc w czwartek w nocy unikniemy korków, że najgorzej będzie w sobotę i bardzo się myliliśmy. Podróż, która zazwyczaj zajmuje nam około 8 godzin przeciągnęła się do ponad 13. Niech więc podsumują ją słowa Lidki po wyjściu z auta: "Pupa ała!"


13/52
CZAS NA MAKE-UP


Wśród tylu bab, które naraz się malują, żeby jakoś wyglądać w piękny świąteczny dzień nie można się dziwić, że mała również chciała sobie zrobić makijaż. Właściwie nie ma dnia, żeby nie grzebała mi w kosmetyczce, nie kazała sobie pomalować ust, spryskać perfumą, czy kradła pędzle, żeby udawać, że nakłada puder. Na szczęście posiadam hipoalergiczne kosmetyki, więc w razie gdyby rzeczywiście się czymś pomalowała nie dzieje się nic strasznego. Ale uprzedzam pytania - nie pozwalam się trzylatce malować. Staram się jednak, żeby miała jakąś pomadkę ochronną, udaję, że pryskam ją perfumą i wciąż zapominam, żeby kupić jej osobisty pędzel (ale cóż się dziwić, skoro  samej sobie kupuję go już pół roku).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170