CzuCzu - mini puzzle

zabawy dla dzieci


Pisałam Wam już chyba miliard razy, że Lidia jest totalnym puzzlomaniakiem i jak bardzo mnie - drugiego puzzlomaniaka to cieszy. W tempie ekspresowym przeszła z puzzli 9-elementowych do nawet 36-elementowych i tylko patrzeć jak zacznie rozbierać 50-tki.

Dzisiaj chcę Wam pokazać kolejne puzzle od CzuCzu, które znalazły się w naszej kolekcji, a mianowicie mini puzzle. I niech Was nazwa nie zmyli, bo wcale nie są takie mini jak się wydaje. Puzzle tej serii przeznaczone są da dzieci od drugiego roku życia (16 el.) i od trzeciego roku życia (25 el.), a jej bohaterami są zwierzątka: zajączki, liski, sowy, jelonki, niedźwiadki i jeżyki (dwóch ostatnich nam akurat brakuje). Puzzle są kolorowe, dobrze wykonane, solidne. Przez ostatnie 3 miesiące używane były codziennie nawet kilka razy dziennie i są w naprawdę dobrym stanie. Zapakowane są w małe pudełeczka, które nie zajmują wiele miejsca, dzięki czemu łatwo mieć przy sobie choćby jedno z nich (w razie sytuacji awaryjnej).

Znacie CzuCzu? Lubicie? A może macie takie same puzzle?
































Mini puzzle - CzuCzu

koszula - Mango

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.l



Wszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170