Baw się ksiażką jak tabletem! - Kliknij mnie!


Książki wydawnictwa Babaryba lubimy za to, że są inne niż pozostałe, które posiadamy, dzięki czemu pozwalają nam zachować różnorodność w naszej bibloteczce. Są to książki, które wymagają od czytelnika uczestnictwa w nich. I taką pozycją jest również "Kliknij mnie". 
Głównym bohaterem naszej książko - gry jest Blipek - czerwona kulka na dwóch nóżkach. Blipek chce wygrać grę, a żeby to zrobić musi się dostać do cyferek na samej górze książki. Ale jak ma to zrobić, skoro jest tylko małą kulką? Wymyśla więc na to przeróżne sposoby i wciąga dziecko do gry. A dziecko, żeby pomóc nowemu przyjacielowi klika paluszkami, obraca książkę w prawo i w lewo, a nawet kręci nią kółka! Dmucha na Blipka, łaskocze go po stópkach i macha książką, żeby pomóc mu latać.
Idealna pozycja dla dzieci, które nie lubią "nudnego" czytania i alternatywa dla tych, które uwielbiają grać na tabletach.

Zobaczcie sami!Salina Yoon

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170