Zasypało


Nie lubimy zimy za ilość ubrań, które trzeba na siebie nałożyć wychodząc z domu. Ubranie siebie zanim się zgrzejemy nie należy do najłatwiejszych, a jak jeszcze dodasz do tego ubranie dziecka i ogarnięcie wszystkiego co musisz ze sobą zabrać wyjście z domu nie zgrzanym graniczy z cudem. Dlatego zarzucamy buty i rozpięte kurtki, a resztę załatwiamy na klatce. 
Ale głównie zimę kochamy. Za brak pyłków (choć oczy łzawią od bieli śniegu), za biel śniegu właśnie, która przykrywa wyschniętą trawę i łyse drzewa tworząc piękne krajobrazy, za wojnę na śnieżki, lepienie bałwanów co dwa kroki i szaleństwa na sankach. No i za te cudowne zdjęcia, które takie piękne robi się tylko zimą. 
A Wy lubicie zimę?Lidia:

kurtka - H&M
czapka - H&M (stara jak świat)
komin - Allegro
spodnie - Kik
buty - Deichmann

4 komentarze:

  1. To fantastyczne jak dzieci cieszą się ze śniegu. Moja córka też uwielbia zabawy na śniegu, a ja przyznaję bez bicia, że gdzieś zgubiłam tą radość,ale a szczęście posiadanie dzieci pozwala na powrót do dzieciństwa.Teraz też cieszę się ze śniegu jak dziecko:) Pozdrawiam Malwina W.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja może i lubię zimę, ale jak trwa zbyt długo jestem nią zmęczona. Lubię ciepło. :) Co nie zmienia faktu, że mieszkam w Irlandii i dwa lata śniegu nie widziałam. No, ale w maju wracam do Polski, więc w tym roku może spotkam jeszcze śnieg.:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Białą zimę lubię ;-) tylko taką. A czapka prześliczna, szkoda, że stara jak świat :-)

    OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170