CzuCzu - puzzle 4w1 królewnyLidia długo nie interesowała się puzzlami. Po prostu jej nie pociągały i mimo moich usilnych starań przekonania jej, że układanie ich to super zabawa nie chciała się nimi bawić. Wszystko zmieniło się jakieś dwa miesiące temu, kiedy sama zaczęła sięgać po puzzle. Wtedy jednak okazało się, że te, które mamy już nam nie wystarczają, ponieważ albo brakuje im elementów, albo jest ich mało. Dlatego też postanowiłam uzupełnić nasze zapasy. Wybrałam puzzle CzuCzu, między innymi 4 w 1 - królewny. Muszę przyznać, że ze wszystkich puzzli, które posiadamy te przypadły Lidii do gustu najbardziej. To pierwsze po co sięga rano i ostatnie, czym się bawi przed pójściem spać, a w ciągu dnia magluje je kilka, kilkanaście razy. Muszę też dodać, że tak jak przy innych puzzlach potrzebuje mojej pomocy to królewny układa sama od kiedy tylko wyjęła je pierwszy raz z pudełka. Co napawa mnie dumą, bo jak wcześniej wspomniałam to tak na prawdę jedne z pierwszych puzzli, które układa. 

W zestawie znajdują się (jak nazwa wskazuje) 4 zestawy puzzli, a każdy z nich składa się z 9 elementów. Każdy zestaw to inna księżniczka, w innej sukni, na innym tle. Puzzle są dość duże (nie maxi, ale większe od standardowych), kolorowe i solidnie wykonane. Dodatkowo wszystkie zestawy różnią się kolorem tylnej strony, co znacznie uławia sprawę przy segregowaniu i sprzątaniu.

Puzzle znajdziecie w fajnej cenie tu.
Lidia: 

spinka - Project Bow 
sukienka - h&m

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170