Geometryczne lisy - Happy Binko

Z marką Happy Binko pierwszy raz spotkałam się przy okazji jakiegoś konkursu i już wtedy zapadła mi w pamięć. Dość oryginalna nazwa nie pozwala o sobie zapomnieć, a ubrania, które szyją przykuwają wzrok oryginalnym wzorem i jakością. Co ciekawe wiele rzeczy, to ubrania unisex, więc każdy znajdzie coś dla siebie i spokojnie mogą służyć kilku małym człowieczkom.

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam jeden z najlepszych wzorów, jakie w tym sezonie znalazły się w szafie Lidki - geometryczne liski. Dresowa sukienka w połączeniu z czapą w ten sam wzór skradła moje serce. Swoją drogą bardzo lubię dresówkę i ten krój sukienek, mają swój urok i dodatkowo nie krępują ruchów, co bardzo ważne przy ruchliwych dzieciach.

Na szczęście zaraz po naszym powrocie z Polski było jeszcze na tyle ciepło, żeby móc wyjść w rozpiętej kurtce, ale niestety na tyle chłodno, żeby nie móc jej zdjąć. Teraz pogoda popsuła nam się całkowicie, więc pozostaje nam patrzeć na zdjęcia i żyć wspomnieniami cieplejszych dni.Lidia:

sukienka, czapka - Happy Binko (tu i tu)
kurtka, komin, buty - H&M

2 komentarze:

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170