Darmowe plakaty do pokoju dziecięcego


Może jeszcze o tym nie wiecie, ale jednym z moich hobby jest grafika. Kompletnie amatorska, nie jestem profesjonalistą i daleko mi do tego. Wiele kwestii to dla mnie wciąż czarna magia, ale proste projekty, czyli zabawa tekstem, czcionką i prostymi kształtami, to jest właśnie to! Czasami lubię usiąść przed komputerem, włączyć program i po prostu trochę się pobawić. A poza tym lubię oszczędność. Jeśli mogę zrobić coś sama i trochę na tym zaoszczędzić, a przy okazji mieć coś, co spełnia moje wymagania, to czego więcej chcieć. 
W związku z tym postanowiłam zrobić coś specjalnie dla Was i dla siebie przy okazji. Przez kilka ostatnich dni tworzyłam i stworzyłam kilka zupełnie darmowych plakatów do dziecięcego pokoju, które możecie swobodnie pobierać, drukować i ozdabiać nimi pokoje Waszych maluchów.
Dajcie znać co Wy na to. Podobają się? Chcecie więcej?


ADVENTURE


DREAM BIG


HELLO


TO THE MOON AND BACK


PAN PANDA 


RAIN


TWINKLE


CHMURKA
POBIERZ


ICE ICE
POBIERZ

7 komentarzy:

 1. Super pomysł, czekam na więcej :) Może coś z polskimi napisami?? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne! Dobra robota! :) Twój wpis spadł mi jak z nieba :) Właśnie miałam molestować męża o projekty plakatów do pokoju Adasia, a tu Ty :) Na pewno któryś wykorzystam i zawiśnie na ścianie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. <3 BOMBA pomysł !!!!!!!!! w poszukiwaniu plakatów wiem, że niestety takich dla dzieci jest naprawdę niewiele :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ekstra!;D Też mamy wiszące obrazki w pokoju Oliwierka, niektóre się powtarzają;) W kolorowych ramkach prezentują się super! Pozdrawiamy:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Są przepiękne! Uwielbiam taki minimalizm :)

  OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170