Lato na Instagramie vol. 2 - lipiec


Lipiec okazał się dla nas nie do końca przyjaznym miesiącem. Jeśli uważnie nas obserwujecie wiecie dlaczego. Jedna zła wiadomość goniła drugą. Przez własną głupotę i rozkojarzenie musieliśmy pożegnać z naszymi urlopowymi planami i przekształcić je w inne. Korzystaliśmy więc z urlopu na miarę naszych możliwości.

Mam nadzieję, że sierpień ułoży się trochę lepiej zwłaszcza że w tym miesiącu powinny się rozstrzygnąć. losy naszej przeprowadzki do innego miasta. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli wrzesień przywitamy już w nowym miejscu. Także mocno trzymamy kciuki.


Tymczasem zapraszam Was do obejrzenia lipca w zdjęciach z Instagrama.
Jeśli jeszcze tego nie robicie, to możecie nas obserwować na Instagramie. Tam jest nas więcej, więcej naszej codzienności. Obserwujcie nas TU.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170