W krat(k)ę


Znacie bardziej uniwersalny motyw od kraty? Pasuje chyba do każdego. Zarówno do małego szkraba jak i do osoby starszej, do mężczyzn i kobiet, chłopców i dziewczynek. Odpowiednia na każdą okazję- na sportowo i na galowo, na plac zabaw i na zakończenie szkoły.


W dzisiejszym zestawie dominuje sukienka w kratę z drewnianymi guzikami od Liv & Lov. To stosunkowo nowa marka na polskim rynku zajmująca się tworzeniem odzieży dla dzieci (a niedługo również dla ich mam) o prostym i uniwersalnym designie. 
Lubię wracać do polskich handmade- ów. Zawsze wiem za co płacę i nie muszę się obawiać o jakość wykonania. Choć jak sami wiecie sieciówki darzę również dość silnym uczuciem, ale tam z jakością bywa bardzo różnie.

Do sukienki dobrałyśmy białe trampki i koronkową narzutkę a ją samą przepasałyśmy brązowym paskiem. Postawiłyśmy na bardziej sportowy niż elegancki zestaw. Zresztą sami zobaczcie.






















sukienka - Liv & Lov
kamizelka, trampki - H&M
pasek - Allegro

3 komentarze:

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.l



Wszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170