Dziewczęco


Dziś mam dla Was stylizację. Lidia w dość dziewczęcym wydaniu. Bez mocnych, wyrazistych kolorów. W sezonie letnim planuję wprowadzić do garderoby małej trochę pasteli, trochę minimalizmu, trochę zwierzęcych wzorów (ale takich bez przesady, żadnych wielkich panterek i zeberek). Zamarzyła mi się delikatność. Delikatność odpowiednia dla małej dziewczynki.
Będzie róż- ostrzegam, bo jakiś czas temu napisałam tekst przeciwny temu kolorowi. Będzie jednak łagodnie, bo krzykliwe ubrania nie są w moim stylu. Zresztą, sami zobaczycie.
Po raz kolejny widzicie tu nasz ulubiony płaszczyk z Mosquito. Z jego jakością i praktycznością mogłabym dyskutować, jednak wyglada pięknie, prawda?

To co, jesteście z nami? Chcecie oglądać nasze stylizacje?

płaszczyk - Mosquito
sweterek - H&M
sukienka, spinka - Reserved
botki - Zara (Allegro)
apaszka - Kik
rajstopy - Allegro

zdjęcia - Nikon D5200

3 komentarze:

 1. A ja chciałam zauważyć, że oprócz stylizacji, Lidka ma piękną fryzurę. :) Ja już nie mogę się doczekać plecenia warkoczy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie, że chcemy, ja chcę tą księżniczkę oglądać jak najczęściej. Czekam więc na nowe stylizacje ubrań z wiosenno letniej garderoby Lidzi :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna maleńka, do tego świetnie ubrana :)
  Pozdrawiam serdecznie, Mój blog/ KLIK :))

  OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170