26 - to już poważny wiek!

Dopiero co śmiałyśmy się z Agą z naszego ćwierćwiecza a tu nie wiadomo kiedy minął kolejny rok. Cholera! Znów jestem starsza!
26 to już chyba taki całkiem poważny wiek, co nie? Trzeba dokonać kilku ważnych życiowych decyzji i przestać się oszukiwać, że to wciąż naście.

Tak. Zdecydowanie. Postanawiam wziąć się za siebie! 

Wymienić kosmetyki! 
Myślałam że używając tych "teen", "young" i "under20" zostanę wiecznie młoda. Serio! Oszukali mnie! To nie działa. Czas na kremy i inne specyfiki przeciwzmarszczkowe, przeciwstarzeniowe i inne ujędrniające każdy cal mojego ciała.

A może od razu odwiedzić dr. Szczyta?
Jakieś zmiany, korekty, botoksy i inne wypełniaczo- ochudzaczo- odsysacze. Trochę tych zabiegów jest, chyba czas zacząć.

Wymiana garderoby.
Dresy, leginsy i trampki czas wyrzucić do kosza, albo schować na dno szafy - w sumie mogą się jeszcze przydać za kilka lat jak starość uderzy z pełną mocą. Zaopatrzyć się muszę w poważne garsonki i inne sukienki.

Czas spoważnieć!
Koniec z wygłupami, koniec z piwem na ławce w parku i włóczeniem się gdzie nogi poniosą. To niedojrzałe! 
Żadnych żartów, śmiechów, głupich min- od tego są kabarety.

Trzeba zacząć się interesować.
Fakty, wiadomości, panorama, posiedzenia sejmu i szare gazety. Trzeba być na bieżąco. Kto, co, z kim i dlaczego.

Wspomaganie pamięci.
No żeby nie zapomnieć kto, co, z kim i dlaczego. Skleroza jest w naszej rodzinie dziedziczna, więc na własnej pamięci nie mogę za bardzo polegać.

Dieta dieta!
Im człowiek starszy tym bardziej wszystko w tyłek idzie! Więc słodycze- out! Mussli srussli, warzywa i owoce! 


Hell no!
Odmawiam! To nie dla mnie! Zostaję naście! I tego sobie dzisiaj życzę. Aby zawsze, niezależnie od wieku i od miejsca w którym się znajdę zachować młodzieńczą świeżość umysłu i radość życia.


9 komentarzy:

 1. Wszystkiego NAJ, NAJ, NAJ kochana !! :*:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja wychodzę z założenia, że ma się tyle lat, na ile się czuje :-)

  Wszystkiego najlepszego :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja w maju złapię 26 lat, pewnie też dopadną mnie takie przemyślenia że to poważny wiek haha :D Ale tak serio pisząc to ja czuję się wiecznie młoda i tego będę się trzymać :D pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Hehe świetny tekst , uśmiałam się ! ;) jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego. Moje 26 było dawno temu i to był mniej więcej jeden z lepszych okresów w moim życiu - nigdy nie wyglądałam lepiej - ani wcześniej, ani niestety później, echh....Sto lat!

  OdpowiedzUsuń
 6. Przeczytałam tytuł i ciepło mi się zrobiło! W końcu, za tydzień też dobiję do 26 ;) Wszystkiego najlepszego równolatko :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego najlepszego :)
  Trzymaj się wersji, że prawdziwa kobieta ma zawsze naście. I tylko czasem udaje trochę starszą dla niepoznaki ;)

  OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170