Let it snow

Pierwszy śnieg w tym roku zaskoczył nas o poranku drugiego dnia świąt. Niespodziewany, bo zakładaliśmy, że w tym roku uraczy nas tak samo ubogo jak w poprzednim. Ale uradowało nas to, że chociaż jeden dzień świąt mamy biały. Koniec końców padało prawie non stop przez pięć dni.

Był to też pierwszy śnieg Lidii. Pierwszy który widziała i dotknęła, gdyż w zeszłym roku było go tyle, że  ciężko było rozróżnić go od szronu.
Radość pierwszego dnia ogromna, bo śnieg jest fajny kiedy nie pada. Kolejne dni obfitowały w opady i wiatr, co skutecznie odstraszało Lidkę.

Dzisiaj zostało już po śniegu tylko białe wspomnienie. Próbował jeszcze swoich sił i stawiał dość silny opór, ale w końcu przegrał walkę z noworocznym ociepleniem i deszczem.


Lidia:

kurtka, spodnie - Zara
czapki, szalik, rękawiczki - H&M (stare kolekcje)
komin - Allegro 
śniegowce - Walky (CCC)

6 komentarzy:

 1. Nie wiem ile razy juz pisałam , ze zazdroszczę wszystkim śniegu ! ;( fakt w drugi dzień swiat tez mieliśmy śnieg , ale musieliśmy jechac 100km o.O Mia nie miała akurat humoru , śnieg był fajny orzez chwile i tak o . Nie liczę , ze w rym roku bedzie śnieg moze sie zlitują i spadnie pod koniec grudnia :) s tamtym roku był w lutym :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może jeszcze bedzie :) zima się jeszcze nie skończyła :)

   Usuń
 2. U nas też śniegu nie ma :/ Czekam na śnieżną królewnę - to już za miesiąc :D

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas dzieciaki też się doczekały śniegu w drugi dzień świąt i liczymy, że jeszcze zima wróci do nas, bo trzeba ulepić jeszcze bałwana :)

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas jeszcze takiej zimy nie było :) Śniegu jak na lekarstwo. Jak był, to tak jakby go nie było i zaraz sobie poszedł. Z jednej strony, szkoda, że nie ma śniegu - takiej dużej ilości białego puchu, aby ulepić porządnego bałwana. Z drugiej strony - nie chcę marudzić i narzekać, bo jak przyjdzie mróz i śnieg to mi się tego wszystkiego zaraz odechce ;) Pogoda raczej wiosenna i może tego się trzymajmy :)

  OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM

@mommy_and_mrs.lWszystkie zdjęcia są wyłącznie moją własnością i są objęte pełnymi prawami autorskimi. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej wykorzystanie, powielanie, modyfikowanie lub ich zmienianie w jakikolwiek inny sposób w celu rozpowszechniania jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170